0 Your Cart
0
Shipping cost to Kyiv - 150 UAH The shipping price is not included in the cost of flowers.

Specify the possibility of delivery of the order and the availability of flowers / goods in the city you need before paying for the order. Viber, WhatsApp, Telegram - +380980229562

Reviews

write a reviews
Замовляв букет троянд в формі серця для своєї дружини на День народження. Букет отримала дуже красивий і доставка була вчасно. Дякую
Дякую за доставку. Ви дуже підняли настрій моїй бабусі. Для неї такий подарунк це щось неймовірне. Дякую вам за допомогу в привітанні.
Мені з Вами просто пощастило! Вдячна дуже дівчаткам консультантам за допомогу. Все підказали, пояснили і написали після вручення букету.
Дуже вдячна за вашу допомогу у виборі букета та відмінну доставку
Замовляли за кордону, все пройшло чудово! Продавець має велике терпіння та виконує свою роботу на всі 100%. Я щиро вам дякую! Ви навіть не уявляєте, як порадували нашу маму. В такий тяжкий час ви продовжуєте дарувати людям радість, Дякую за все,- орхідея та торт прекрасні.
Дякую за Ваш сервіс! Не очікував такої швидкості та якості. Дружина отримала від мене квіти, не дивлячись, що я на лінії фронту.
Дякую вам за гарну роботу, гарні квіти і гарний настрій. Подарунок дуже сподобався імениннику.
Дякую за гарні квіти. Чудова компанія і команда працівників
Дуже вдячна всій команді. Ви великі молодці, допомогли мені привітати мою бабушку в її ювілей. Все дуже сподобалось. Дякую від всіх сил!
Дуже дякую за гарні квіти. Все дуже сподобалось. замовляю другий раз, сервіс чудовий!