0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 0 грн Ціна доставки не включена у вартість квітів

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380980229562

Троянди в довгій коробці

КодDF-1088
19 червоних імпортних троянд
2275 грн

по запиту

КодDF-1080
9 червоних троянд і Ведмедик
2303 грн

по запиту

КодDF-1086
13 червоних троянд, Ведмедик і цукерки
2983 грн

по запиту

КодDF-1090
25 червоних імпортних троянд
4144 грн

по запиту

Троянди в довгій коробці - ще один вид подарунка, який завжди буде актуальним. Красиві і найсвіжіші троянди пакуються в коробку, яка виглядає дуже незвично і привабливо. Саме її форма нагадує про старі голлівудських фільмах, повних романтики, де такий подарунок був найважливішим і прекрасним. А тому купити троянди в такій коробці - ознака гарного смаку і гарячої любові.

Троянди з доставкою додому: приємний і зручний презент

Наші вмілі флористи підбирають кожна квітка і упаковку під кожного покупця. У коробки можна помістити квіти великого розміру на стеблах середньої довжини, або ж імпортні троянди, на будь-який смак. Різноманітність форм і розмірів робить цей подарунок привабливим і затребуваним в будь-який час року.

Букет троянд у довгій коробці - це:

  • Незвичайний і запам'ятовується надовго подарунок;
  • Майже що кіношний презент, здатний викликати захват;
  • Романтичний і серцевий жест, наповнений любов'ю і ніжністю.

Такий подарунок підійде на будь-яке свято і практично для кожного одержувача. Так, троянди в коробці стануть прикрасою для Нового року Ваших батьків. Або ж їх можна піднести на річницю відносин з коханою жінкою. Такий незвичайний, яскравий і приємний презент буде гідно оцінений в будь-якій компанії!

У нашому магазині можна купити коробку квітів з доставкою зі 100% гарантією якості букета. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені в тому, що придбаний букет буде доставлений в кращому вигляді. До того ж, замовити доставку квітів у нас можна в будь-який зручний час!