0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 100 грн Ціна доставки не включена у вартість квітів

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380980229562

Вази

Коли нас запрошують на день народження або інше свято, ми постійно пам'ятаємо про те, що з собою бажано захопити букет квітів. Ми даруємо квіти, підносячи їх в руки. Якось заведено вже, що квіти саме так необхідно дарувати.

А якщо не в руки, а залишити квіти на столі? або під дверима? або на підвіконні? Подумайте тоді і про те, що вам необхідна ваза. Вази сьогодні стали не таким модним подарунком, як це було років 20 тому. І саме через це в молодих сім'ях досить часто нікуди поставити квіти, якщо принесуть кілька букетів. Вази можна купувати не тільки для себе, це хороший подарунок до дня народження, на весілля, на новосілля.

Ваза - вона ж не тільки має призначення для тимчасового зберігання букета. Підбирайте вази в тон ваших стін, меблів, штор, по стилю кімнати і за настроєм. Вази бувають різних форм, різних стилів - сучасні дизайнери про це подбали. Цей елемент дизайну може бути цілком сучасними.

Вази бувають для живих квітів і гербаріїв або інших штучних квіточок і гілочок. Прозорі вази сьогодні роблять цікавішими за рахунок їх наповнення різнокольоровими гелевими кульками, що утримують вологу і підтримують життя букета. У нас є вази скляні та порцелянові, пластикові та плетені.

На нашому сайті DF.UA можна знайти великий асортимент різних ваз, які підійдуть як для живого букета, так і для прикраси гостьової кімнати. Різноманітність стилів і цін вразить вас, ви обов'язково знайдете для себе те, що вам не вистачає для підкреслення стилю вашого будинку.

ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Ціна

грн  –  грн

  • 450грн
  • 700грн