0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 0 грн Ціна доставки не включена у вартість квітів

Півонії

КодDF-1880
5 білих піонів
755 грн

по запиту

КодDF-1891
5 різнокольорових піонів
758 грн

по запиту

КодDF-1882
7 рожевих піонів
848 грн

по запиту

КодDF-1874
9 білих піонів
1064 грн

по запиту

КодDF-1885
11 рожевих піонів
1138 грн

по запиту

КодDF-1873
Букет із 8 піонів і 9 троянд
1336 грн

по запиту

КодDF-2271
КодDF-1881
19 різнокольорових піонів
1863 грн

по запиту

КодDF-1875
21 рожевий піон
1924 грн

по запиту

КодDF-1876
35 рожевих піонів
3129 грн

по запиту

КодDF-1888
101 різнокольоровий піон
9183 грн

по запиту

Букети з півоній є розкішна чарівність, а так само трепетна ніжність, зібрана в пишному суцвітті бутона. Багато людей перебувають в пошуку красивого букета на свято, але мало хто знає, що букет з півоніями по праву вважається найкрасивішим і яскравим. Вони стануть в нагоді Вам як додатковий подарунок до чогось суттєвого, так і основний, як знак уваги в будь-яку погоду і пору року. Тому купити півонії - завжди хороша ідея для кожної людини!

Букет з півоніями: символічне значення подарунка

Півонії - ніжні квіти, які здавна вважалися символічними і розкішними, квітами царів і аристократів. Безліч легенд і міфів описує цю квітку майже в кожній країні світу. Наприклад, стародавні греки вважали півонію символом довголіття і багатства. У Китаї півонія вважалася як символ багатства і розкоші, а з іншого боку - як квітка краси і любові. Тому білі півонії в букеті стали вважатися символом влади з одного боку, а з іншого - символом скромності і уразливості.

Рожеві ж півонії, пишні і яскраві, стали помічниками в любовних справах, допомагаючи завоювати серце людини. Невеликий букет з цих квітів буде витриманим і скромним презентом, який покаже Ваше чарівність одержувачем, а величезний букет - всю пристрасть і ніжність в Вашому серці.

Саме завдяки своєму зовнішньому вигляду і багатства значень, півонії стали так популярні у флористиці. Замовити півонії в коробці можна для власної дочки на випускний, порадувавши незвичайним подарунком. Так само найкращим презентом, який висловить Ваші почуття до коханої на річницю, стануть саме чудові півонії. Купити їх можна навіть без приводу, адже настільки прекрасна квітка прикрасить навіть самий похмурий день.

Купити букет півоній: точна доставка в будь-який регіон країни

Купити квіти з доставкою у нас - легко і просто, адже:

  1. Ми надаємо 100% гарантію якості і в своїй роботі використовуємо тільки свіжі квіти. Тому наша репутація завжди висока, незалежно від пори року за вікном, а з відгуками наших клієнтів Ви можете ознайомитися за посиланням на сайті;
  2. Наша служба доставки оформляє кожну доставку вчасно і точно за вказаною адресою. Крім того, ми виконуємо безкоштовну доставку в великих містах України. Доставка квітів від нашого магазину займає всього кілька робочих годин;
  3. У нас завжди прийнятні ціни, а так само безліч приємних акцій і знижок, які радують покупців!

Перебуваєте в пошуках красивого і романтичного подарунка? Замовте букет з доставкою від нашого магазину, і ми порадуємо і Вас, і Ваших близьких якістю нашого сервісу!

Уточнить категорию