0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 0 грн Ціна доставки не включена у вартість квітів

Нарциси

Букет з нарцисів є особливим, привабливим подарунком. Ці весняні квіти заслужено вважаються найкрасивішими. Варто лише згадати міф про прекрасне юнакові Нарциса, як всі сумніви відпадають самі собою. Красиві нарциси в букеті виглядають витончено і чуттєво, своїми тендітними пелюстками приковуючи до себе всі погляди.

З давніх-давен нарцис шанувався як квітка-переможець. Наприклад, в Древній Греції їм прикрашали будинки, а так само дарували їх воїнам, які повернулися з битв. Царі і аристократи вважали його квіткою прекрасною, позаземною, а тому використовували її в своїх потребах і геральдиці. А для багатьох країн світу ця квітка як і раніше є оберегом і символом захисту і світу. Тому замовити нарциси сьогодні - значить подарувати подарунок з давньою історією та славою, який стане прикрасою будь-якого свята.

Подаруйте букет з нарцисами коханій жінці на 8 березня, яка напевно здивується такому вибору букета. Так само його можна дарувати як додатковий подарунок на весілля молодятам. Тонкий і скромний, нарцис проявить себе у всій своїй красі на будь-якому святі!

Купити букет з нарцисів в нашому Інтернет-магазині: швидко, надійно і якісно

Купувати квіти з доставкою від нашого салону - вигідно, адже:

  1. Ми надаємо 100% гарантію якості на кожен букет і окремо взятий бутон, і тому наша репутація така висока на ринку України;
  2. Служба доставки працює в будь-який зручний для Вас час. Наші кур'єри виконують безкоштовну доставку в великих містах України. Доставка квітів від нашого магазині завжди здійснюється вчасно, точно в термін;
  3. У нас Ви завжди знайдете приємні ціни, акції та знижки, а так само можете ознайомитися з відгуками наших щасливих клієнтів.

Зробіть замовлення на нашому сайті - і вже через пару коротких годин потрібна людина буде сяяти посмішкою і відчувати непідробне щастя всередині!

Уточнить категорию